ابزار کیومن کیتس | kuman kits

این ابزار ، آموزش راه اندازی سخت افزار های مختلف را برعهده دارد و به شما کمک می کند مباحث الکترونیک و سخت افزار را به صورت کاربردی بیاموزید و پس از ساختن یک دستگاه الکترونیکی با کمک کدنویسی آن را راه اندازی و کنترل کنید. این کیت برای افرادی که شروع به یادگیری بردهای آردوینو کرده‌اند بسیار مناسب میباشد. کیت شامل ست کاملی از ابزارهای مرسوم و مفید الکترونیکیست که برای بردهای آردوینو مناسب میباشد. این کیت بردهای UNO-R3، BreadBoard 1602 LCD display و HC-SR04 Ultrasonic را نیز شامل میشود. با استفاده از ابزارها و بردهای مختلف این کیت میتوان تا 100 پروژه الکترونیکی را پیاده‌سازی کرد و با برنامه نویسی بر قابلیت‌های آن افزود.

استارتر کیت | Starter Kit

با استفاده از این ابزار و با کمک برد های پیشرفته و جدید آردوینو شما می توانید هر نوع سخت افزاری را بسازید و با ترکیب علوم الکترونیک و برنامه نویسی و کنترل دنیای واقعی و تجهیرات این کیت، دستگاه های هوشمند و کاربردی جدیدی را وارد زندگی خود کنید. این کیت یک ابزار عالی برای یادگیری آردوینو   میباشد. با بردها و قطعاتی که در این کیت موجود میباشد میتوان 15 پروژه الکترونیکی مرسوم و مفید را مرحله به مرحله با استفاده از دستورالعمل های مربوط به آن پیاده سازی کرد. با یادگیری پروژه ها و ترکیب آن‌ها با یکدیگر شما خواهید توانست پروژه های جدیدی ایجاد کنید.

استیک بات | Stikbot

این ابزار آموزشی شما را به دنیای جلوه های ویژه سینمایی می برد و این امکان را می دهد تا جلوه های تصویری جذابی را با استفاده از پرده کروماکی سینمایی تصویر برداری کنید و با خلق تصاویر خودتون به رویاهاتون جون بدید . stickbot یک فیگور با قابلیت تغییر شکل به حالت های مختلف است و امکان چسبندگی به هر سطحی را دارد. همین ویژگی باعث می‌شود تا بتوانیم تصاویر خارق‌العاده و مهیجی را خلق کنیم.

الکترونیک پلی گراند | Electronic playground

الکترونیک پلی گراند با ده ها مدار الکترونیکی ساده تا پیشرفته شما را به دنیای الکترونیک می برد. میتوان پروژه های Finger Touch Lamp ، Metal Detector، Transistor Radio و Alarm را با این کیت پیاده‌سازی کرد. با انجام پروژه های مختلف با سطوح مختلف در مورد مفاهیمی چون ولتاژ، جریان، مقاومت و خازن و چندین مورد دیگر اطلاعات به دست می آورید. در این ابزار آموزشی از روش های نوینی چه در زمینه مدارها و چه در زمینه آموزش استفاده می‌شود و در بسیاری از کشورهای دنیا برای انتقال مفاهیم الکترونیکی به این ابزار روی آورده اند .

بلوکسلز | bloxels

در این بازی با تلفیق علم فیزیک و علم دیجیتال، شما می توانید اولین بازی خودتان را بسازید و با رنگهای مختلف محیط بازی تون رو ترسیم کنید و توی تبلت یا گوشی با بازیی که خودتون ساختید بازی کنید. این فقط یک بازی به همراه تکنولوژی نیست. این بازی به شما یاد میده چطور خلاقانه نگاه کنید فکر کنید و دست به کار بشید. Bloxels قصد دارد با بازی‌ها و محیط هایی که مورد علاقه شماست  و جان بخشیدن به تخیلات موجب رشد خلاقیت و شکوفایی استعداد شما شود. از مهمترین مفاهیمی انتقالی توسط این ابزار میتوان به منطق طراحی، علوم کامپیوتر و همچنین به تصویر کشیدن دانسته‌های تاریخی علمی و ریاضی اشاره کرد.

تین کن ربات | Tin can robot

در این بازی با تلفیق علم فیزیک و علم دیجیتال، شما می توانید اولین بازی خودتان را بسازید و با رنگهای مختلف محیط بازی تون رو ترسیم کن

این ربات که در دنیا به ربات قوطی شکل نیز معروف است یک کیت بسیار جالب، هیجان انگیز و آموزشی برای کودکان خواهد بود. برای آموزش در دوره پیش شتابدهی باید از پروژه های سبک تر شروع کرد تا کودکان با سن پایین خسته نشوند و همچنین جنس ابزار استفاده شده باید بدون ایجاد حساسیت در کودکان باشد و فاقد قطعاتی باشد که موجب آسیب دیدگی کودکان در این سن شود . تین کن ربات در کنار کیفیت و استاندارد های لازم کمک میکند تا کودکان در ترم پیش شتابدهی پل استار اولین ربات ساختنی را با دستان خود و بصورت گروهی و به کمک منتورها ساخته و از این تجربه ی زیبا لذت ببرند.

ید و توی تبلت یا گوشی با بازیی که خودتون ساختید بازی کنید. این فقط یک بازی به همراه تکنولوژی نیست. این بازی به شما یاد میده چطور خلاقانه نگاه کنید فکر کنید و دست به کار بشید. Bloxels قصد دارد با بازی‌ها و محیط هایی که مورد علاقه شماست  و جان بخشیدن به تخیلات موجب رشد خلاقیت و شکوفایی استعداد شما شود. از مهمترین مفاهیمی انتقالی توسط این ابزار میتوان به منطق طراحی، علوم کامپیوتر و همچنین به تصویر کشیدن دانسته‌های تاریخی علمی و ریاضی اشاره کرد.

دالیز | Daliz

در بازی ایرانی دالیز با استراتژی خودت چالش های هیجان انگیز و خلاقانه رو حل کن و به اهدافت برس. ویژگی بارز و مشترک نسخه‌ی Daliz و تمامی 3 نسخه‌ی پیشین، وجود چالش‌های هیجان‌انگیز و خلاقانه‌ی استراتژیک برای پیشروی و رسیدن به هدف است که همگی از تعداد کمی قانون‌های حرکت بسیار ساده سرچشمه می‌گیرند. نسخه‌ی Daliz، علاوه بر توسعه و بهبود در روش‌های بازی و ایده‌های اولیه، با ابداع عنصر “پرچم” جذابیتی دوچندان یافته و با هدف‌گذاری چندگانه در روند بازی، به ابزاری مؤثر در تقویت مهارت‌های ذهنی و افزایش خلاقیت بازیکنان تبدیل گردیده است. این سری، به دلیل “تعداد کم قانون‌های بازی” و “سادگی هوشمندانه در طراحی بازی”، جذابیت بسیار بالایی دارند و به عنوان مجموعه‌ای از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین بازی‌های فکری در سراسر جهان شناخته می‌شوند.

کانا کیتس | Cana kit

با استفاده از این ابزار و با کمک برد های پیشرفته و جدید رسبری پای شما می توانید هر نوع سخت افزاری را بسازید و با ترکیب علوم الکترونیک و برنامه نویسی دستگاه های هوشمند و کاربردی جدیدی را وارد زندگی خود کنید.Raspberry Pi را می توان به عنوان یک کامپیوتر با صفحه نمایش کوچک و مجهز با قیمت مناسب توصیف کرد که به صفحه نمایش کامپیوتر و یا تلویزیون وصل می شود و مجهز به صفحه کلید و ماوس استاندارد می باشد. این یک دستگاه منحصر بفرد است که به راحتی به مردم در هر سنی طریقه کار با کامپیوتر و  برنامه نویسی به زبان هایی مانند Python و Scratch را  آموزش می دهد. KANA KIT می تواند هر چیزی را که از یک رایانه رومیزی انتظار می رود از قبیل مرور وب و پخش ویدیوهای با کیفیت بالا، پردازش متن، ساخت صفحات گسترده و بازی کردن انجام  دهد. Canakit Raspberry Pi در واقع برای کمک به یادگیری کامپیوتر به کودکان توسعه داده شد ولی   بزرگسالان هم با استفاده از آن  یاد می گیرند که چگونه برنامه نویسی کنند. Raspberry Pi دارای همه چیزهایی است که شما نیاز دارید تا آن را تنظیم کنید و ظرف چند دقیقه آن را اجرا کنید.

کیت کانو | Kano

کانو یک کامپیوتر کوچک مبتنی بر برد رزبری پای است که توسط کودکان مونتاژ می شود . کیت کانو شامل برنامه ها ی آموزشی بسیار قوی است که در محیط سیستم عامل پر قدرت لینوکس زبان برنامه نویسی پایتون را آموزش می دهد , کانو شامل آموزش های زیادی در حوزه علوم کامپیوتری میباشد که همراه با سرگرمی این مفاهیم را به دانش آموزان یاد می دهد . کانو ابزار آموزشی است که طرفداران زیادی در کشور های پیشرفته دارد . کانو در کنار جذابیت و ایجاد سرگرمی مفاهیم مهم برنامه نویسی را به کودکان آموزش می دهد .