گالری تصاویر

شتابدهی استعداد

شتابدهی استعداد و آموزش زبان برنامه نویسی

5/5

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که google چطور ایجاد شده یا چطور توسعه پیدا کرده است؟ درمورد شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام چقدر اطلاعات دارید؟ آیا تابحال فکر کرده‌اید که چرا اکثر سایت‌های فروشگاهی و شبکه‌های اجتماعی معتبر، توسط افراد ساکن اروپا و امریکا ساخته شده‌اند؟

به سایت دیجی‌کالا نگاه کنید، این سایت یک استارت آپ موفق ایرانی است که از سایت آمازون الگوبرداری شده است. درمورد اوبر چیزی میدانید؟ اوبر اپلیکیشنی ست که برنامه‌های اسنپ و تپسی از روی آن الگوبرداری و توسعه داده شده‌اند! و خیلی نمونه های دیگر…
قطعا دلیل این نوآوری‌ها ملیت و نژاد اروپایی و آمریکایی نیست، چرا که خیلی از ایرانی‌های ساکن کشورهای پیشرفته مثل پیر امیدیار (بنیانگذار سایت ebay) جزو پیشگامان و رهبران خلق یک استارت آپ موفق در حوزه‌ی فناوری هستند.

مهارت دختران

فکر میکنید این تفاوت از کجاست؟

تفاوت در مهارت‌هایی است که دانش‌آموزان اروپایی و آمریکایی از سنین کم و در مدارس آموزش می‌بینند. درواقع کشورهای پیشرفته متناسب با علم روز کتابها و محتوای آموزشی خود را به‌روزرسانی می‌کنند، و یکی از آن آموزش‌های ضروری که در حال حاضر در مدارس و مهدکودک ها به کودکان و نوجوانان آموزش داده می‌شود، دانش برنامه نویسی کامپیوتر است.

یادگیری زبان برنامه نویسی چه ضرورت هایی دارد؟

1. تمرکز بهتر و تفکر استراتژیک: این موارد به شما کمک می‌کند که بتوانید در بقیه دروس مثل زیست، ریاضی، فیزیک یا زبان انگلیسی موفق‌تر بوده و مفاهیم را بهتر و سریعتر یاد بگیرید.
2. تفکر خلاق: این مهارت باعث می‌شود که به صورت خلاقانه‌تری فکر کنید و ایده‌های ناب‌تری به ذهن شما خطور کند.
3. قدرت تصمیم‌گیری: با استفاده از قدرت تصمیم‌گیری می‌توانید در مواجهه با مسائل و مشکلات زندگی تصمیم درست‌تری گرفته و مشکلات را راحت‌تر حل کنید چرا که ذهن شما این مهارت ها را از قبل یاد گرفته است.
4. در آینده می‌توانید به راحتی شغل پیدا یا شغلی ایجاد کنید و نیازی نیست که نگران درآمدتان باشید؛ چرا که برنامه‌نویس‌ها همیشه کار و پروژه و ایده‌ای برای عملی کردن دارند.
و خیلی موارد دیگر …

مهارت پسران

از چند سال قبل که موسسین پل استار تصمیم گرفتند مرکزی را برای شتابدهی استعداد کودکان و نوجوانان افتتاح کنند تلاش کردند تا پیشرفته‌ترین و تخصصی ترین ابزارهای آموزشی را از کشورهای توسعه یافته، خریداری کنند.

در کنار این ابزارها با تحقیقات زیادی که انجام شد، جامع ترین سرفصل های آموزشی را برای یادگیری به کودکان و نوجوانان انتخاب کردند، تا دانش پذیران عزیز در کنار آموزش مباحث علمی و تخصصی برنامه‌نویسی و IT از وقتی که در پل استار صرف می‌کنند هم لذت ببرند.

برخی از مواردی که در این دوره‌ها آموزش داده می‌شود عبارتند از:

  • زبان برنامه‌نویسی پایتون
  • مفاهیم مالی، پولی، اقتصاد و بورس
  • آشنایی با دنیای کارآفرینی در حوزه ی  IT
  • درک صحیح از خطرات و اعتیاد مخرب به اینترنت و بازی های مجازی
  • آشنایی با معتبرترین دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور
  • مباحث الکترونیک
  • و …

مسئولیت اجتماعی:
همه ی بچه ها حق تحصیل برابر دارند و ما برای آموزش به آنها مسئولیم. ما مسئولیم به آنها یاد بدهیم که برای داشتن آینده ای بهتر باید چه قدم هایی بردارند.ولی متاسفانه توانایی حمایت از تمامی کودکان و نوجوانان شهر را نداریم.
پل استار، توجه به مسئولیت اجتماعی را از وظایف اصلی خود میداند، و برای حمایت از نوجوانان شهر برای تعدادی از آنان در دوره های مختلف بورسیه درنظر گرفته است؛

از شما دوست عزیز دعوت می کنیم تا در صورت تمایل در این طرح همراه ما باشید تا بتوانیم با همکاری هم فرصت تحصیل برابر را برای همه کودکان و نوجوانان کشور ایجاد کنیم.

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

گالری تصاویر

ویدئو دوره

برای دریافت اطلاعات بیشتر ویدئو زیر را ببینید

نظرات والدین

اولیاء فن آموزان در مورد این دوره چه می گویند

جهت بهره مندی از شرایط بهتر برای ثبت نام در این دوره، می توانید از طرح زیر استفاده کنید

زمانبندی شروع کلاس ها

1 بهمن ماه 98