اولين رويداد مسئوليت اجتماعي موسسه پل استار با هدف ارتقا هوش عاطفی کودکان و نوجوانان آسایشگاه معلولین رشت برگزار شد.

19 جولای 2018

 

 

اولين رويداد مسئوليت اجتماعي موسسه پل استار با هدف ارتقا هوش عاطفی کودکان و نوجوانان با حضور مهمانان ویژه و برنامه های مفرح براي سالمندان در آسایشگاه معلولین رشت برگزار شد.

موسسه پل استار همگام با مدارس و موسسات معتبر دنیا در جهت ارتقا مهارت های کاربردی و شاخص های موفقیت کودکان و نوجوانان تلاش می کند.
این موسسه شرایط پیشرفت مطلوب و شتابدهی استعداد فرزندانمان را برای اولین بار در ایران و در شهر رشت ایجاد کرده است. برگزاری این رویداد در آسایشگاه سالمندان با شور و عشق فراوان و همت دانش آموزان پل استار با حضور آرات حسینی پسر نابغه ایرانی برگزار شد.

مدیر رسانه ای این موسسه در گفت و گویی با اشاره به اهمیت توجه به شاخص های موفقیت و اکتسابی بودن بسیاری از مهارت ها گفت:همه ما می دانیم که هوش هیجانی و عاطفی اکتسابی است ولی متاسفانه هیچ وقت اینها به ما آموزش داده نشده است و ما بسیاری از آنها را از طریق آزمون و خطا به دست آورده ایم و در مواردی هزینه های گزافی برای آگاهی نداشتن نسبت به این مهارت ها پرداخته ایم و ضربه های سختی خورده ایم ولی در تلاش هستیم تا این عدم آگاهی و ضعف مهارت ها در فرزندانمان برطرف گردد.

مدیر رسانه ای پل استار تصریح کرد: با توجه به استعدادی که در کودکان ایرانی وجود دارد کمبود چنین موسسه و آموزش هایی در ایران که در دنیا با حساسیت و اهمیت بالایی در حال آموزش به کودکان است را احساس کردیم بنابراین با تحقیقات و تامین ابزار آموزشی لازم تلاش کردیم تا این امکان را به وجود آوریم که کودکانمان همزمان با سایر کودکان در کشورهای ژاپن، امریکا، چین، انگلیس و … استعدادهایشان شتابدهی گردد.
مدیر رسانه ای این موسسه در پاسخ به این سوال که چرا اولین شعبه این موسسه در شهر رشت افتتاح شد بیان کرد: همانطور که همه ی ما میدانیم گیلانی ها از سطح هوش بالایی برخوردارند و همانطور که اولین مدرسه در شهر ما افتتاح شده بود تصمیم گرفتیم اینبار هم این موسسه ی بین المللی برای اولین بار در اختیار فرزندان استان خودمان قرار گیرد تا بتوانیم بار دیگر در علم آموزی پیشرو باشیم و انشالله در آینده ی نزدیک شعبه های بعدی را در شهرهای دیگر افتتاح خواهیم کرد.