برگزاری دومین رویداد استندآپ مربی(مربی شو) پل‌استار

22 آگوست 2018


دومین همایش استند آپ مربی با عنوان (مربی شو) در تاریخ ۲۹ مرداد ماه سال جاری با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت  و همچنین اداره کل ICT   استان گیلان در یک سانس ، از ساعت ۱۷ الی ۲۲  در سالن همایش اداره مخابرات رشت و در چندین مرحله همراه با موسیقی و مسابقه و در محیطی کاملا شاد برای کودکان و نوجوانان رده سنی ۸ الی ۱۵ سال به همراه خانواده ها  برگزار شد .

   

اساسا هدف از برگزاری همایش ها ایجاد فضای تبادل اطلاعات و افکار اعضای جامعه در موضوعات مختلف علمی و پژوهشی و پدید آوردن فرصت هایی برای بررسی واکنش های جامعه نسبت به آن موضوع و ایجاد تحولات اجتماعی است .

پل استار در این راستا با برگزاری همایشی با عنوان استند آپ مربی  همه ی تلاش خود را به کار گرفته تا علاوه بر ارائه و آموزش مطالب فناوری اطلاعات به مخاطبین خود ، افراد را از لحاظ ارتباطات جمعی ، اعتماد به نفس و خودباوری تقویت کند. چرا که مهارت ارتباطی یا همان توانایی ارائه محصول تولیدی یکی از ارکان اصلی موفقیت و پیشرفت در زمینه ی کاری و اجتماعی آینده فرزندانمان است.

  

در ابتدا با پخش ویدیویی از جناب آقای روحی (بنیان گذار موسسه پل استار) و تاکید بر توجه به شاخص های موفقیت در دنیا ، سپس شاهد صحبت های سرکار خانم مهندس عزیزی (مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت) بودیم. ایشان برگزاری این همایش را به عنوان یک پل ارتباطی فی مابین سازمان فناوری اطلاعات و موسسه پل استار خطاب کردند و هدف مشترک این همایش را رساندن فرزندانمان به سطح قابل قبولی در زمینه مدیریت فناوری اطلاعات در دنیا اعلام داشتند .

       

پس از صحبت های جناب آقای خوشرو (مدیر دپارتمان بازاریابی سفیر گیلان) و اعلام همکاری دوجانبه سفیر و پل استار، کارآموزان پل استار به نوبت و در ۱۰ گروه مجزا (۳ یا ۴ نفره ) و هر یک در مدت زمان فقط  ۱۰ دقیقه  چکیده ای مفید از تحقیقات خود را که در زمینه های علمی و تکنولوژی IT   بود را ارائه داده و عده ای نیز با اتمام دوره آموزشی خود، محصولات طراحی شده خود را شرح دادند. در مجموع با توجه به چندین آیتم از قبیل:

  1. مدیریت زمان
  2. هماهنگی بین همگروهی ها
  3. نحوه اجرا
  4. بازخورد مخاطبین
  5. نحوه همپوشانی (کار تیمی)

     

و همچنین قرار گرفتن در یکسری چهارچوب ها و استانداردهای ارزشیابی داوران مربوطه، توانستند نظر داوران را جلب کنند و با کسب میانگین  بیشترین امتیازات ، سه گروه به عنوان برترین ها انتخاب شدند و جوایزی نیز  به آنها تعلق گرفت . در انتهای همایش از همه شرکت کنندگان  و ارائه دهندگان تجلیل و قدر دانی به عمل آمد .

در پایان تشکر ویژه ای داریم از جناب آقای توکلی (مدیر کل ICT  استان گیلان) و همچنین جناب آقای  هوشنگی (مدیر توسعه اداره ICT  استان گیلان  ) که زحمات فراوانی را جهت برگزاری هرچه بهتر همایش مربی شو داشتند .

همایش ها ارتباط مستقیمی با رشد و تحولات یک جامعه دارند. و برگزاری آنها نشان دهنده آن است که آن کشور در حال توسعه  و تحول در همان موضوع خاص می باشد. امید است پل استار بتواند گامی موثر در به  تکاپو انداختن اعضای جامعه و افزایش فعالیت های آنها داشته باشد .