سومین رویداد استندآپ مربی (مربی شو) پل استار

9 دسامبر 2018

سومین همایش استندآپ مربی (مربی شو) پل استار در تاریخ ۱۵ آذر ماه سال ۱۳۹۷ در سالن همایش کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شهر رشت برگزار شد .

 پل استار در راستای رسالت خود یعنی شتابدهی استعداد کودکان و نوجوانان طی هر ترم تحصیلی اقدام به برگزاری این همایش می نماید . هدف از برگزاری این همایش ، تقویت روحیه خودباوری ، اعتماد به نفس ، مهارت سخنوری و کارگروهی دانش آموزان پل استار می باشد . استند آپ مربی این بار هم طبق روال سابق همراه با برنامه های شاد و مفرح و موسیقی با همراهی خانواده های دانش آموزان و سایر مهمانان دعوت شده و حضور مسئولین محترم استانی از جمله آقای عاقل منش عضو محترم شورای شهر رشت برگزار شد .

ایشان طی صحبت های خود در همایش متذکر شدند :؛

“چنین برنامه هایی موجب تقویت اعتماد به نفس نوجوانان می شود ، چراکه خیلی از کودکان و نوجوانان به دلیل منزوی بودن در حضور در مجامع عمومی توانایی بروز دادن استعدادهای خود را ندارند و موسسه   پل استار توانسته با تیم بسیار وسیع خود این اعتماد به نفس را به کودکان و نوجوانان انتقال دهد . “

در این همایش ۱۳ گروه از ستاره های پل استار با انتخاب موضوعاتی در حوزه ی تکنولوژی و برنامه نویسی به ارائه پروژه ها و تحقیقات خود که به کمک مربیان شان تکمیل کرده بودند ، پرداختند .

و در مجموع با توجه به آیتم هایی از قبیل ؛

  1. مدیریت زمان
  2. هماهنگی بین گروه ها
  3. نحوه ی اجرا
  4. بازخورد مخاطبین
  5. کار تیمی

و همچنین امتیازات بخش فنی ، ۳ گروه به عنوان برترین گروه ها انتخاب و جوایزی به آنها تعلق گرفت و در پایان از کلیه شرکت کنندگان و ارائه دهندگان تجلیل و قدردانی شد .