رویداد الگوسازی موفقیت پل استار با حضور کارآفرین موفق

21 دسامبر 2019

با درود فراوان به همه ایرانی های عزیز در سراسر دنیا که قراره شب یلدا رو امشب جشن بگیرن علی الخصوص گیلانی های با معرفت و همراهان همیشگی پل استار.

خیلی خیلی خوشحال هستیم از اینکه یک فصل دیگه رو با کلی رویداد و کارگاه های مفید و رضایت شما پشت سر گذاشتیم و این انرژی مضاعفی شد برامون که کمپین زمستونه خیلی بهتر از فصل قبل شروع کنیم.

در پاییز پل استار چه گذشت

خب همونطور که میدونید ما در شروع فصل مدارس در مهر ماه سال ۹۸ همایشی داشتیم با عنوان همایش تفکر ۲ برای اولیا که سخنران ها جناب آقای روحی و آقای دکتر برزگر بودند و بلافاصله بعد از همایش کارگاه هوش مالی شروع شد که بسیاری از نکات مهم در مورد آشنایی با مسائل پولی و مالی و خلق ارزش یعنی همون سواد اقتصادی آموزش داده شد.

بعد از اون کارگاه ارتقا وضعیت تحصیلی رو با آقای دکتر فرزاد پازوکی داشتیم و در آن کارگاه، تقویت حافظه، کاهش میزان بی دقتی، افزایش قدرت تمرکز، روش های صحیح مطالعه و یادگیری مفهوم محور رو به دانش پزیران آموزش دادیم.
تکنیک های ایده پردازی خلاق و حل مساله در کارگاهی با عنوان کارآفرین و کسب و کار آموزش داده شد و تلاش کردیم که بچه ها رو با شروع یه کسب و کار و استارتاپ و مفهوم فریلنسینگ آشنا کنیم. به همین دلیل بازدید علمی داشتیم از شرکت پونیشا که در حوزه تکنولوژی فعالیت خیلی چشم گیری داره
پل استار به عنوان مبتکر شتابدهی استعداد در ایران امسال تونست در نمایشگاه کتاب گیلان هم حضور خیلی پر رنگی داشته باشه و به عنوان غرفه دار باز هم مثل همیشه مورد اسقبال گرم شما قرار گرفت.

و در انتها به مناسبت پایان فصل پاییز و شب یلدا رویداد الگوسازی موفقیت رو داشتیم که با حضور چندین کارآفرین موفق در حوزه دیجیتال و همچنین جنگ شادی و موسیقی و مسابقه برگزار شد.
در این میان چیزی که خیلی خیلی ما رو سره ذوق آورد این بود که محراب یکی از دانش پذیرامون تونست در مسابقات برنامه نویسی خوارزمی مقام بیاره و همچنین علیرضا و ایلیا هم تونستن پروژه برنامه‌نویسیشون رو به مرحله‌ای برسونن که به نمایشگاه گیل اکسپو راه پیدا کنن.

ویژه برنامه یلدای پل استار

در ویژه برنامه‌ای که به مناسب یلدا براتون در آماده کردیم به گوشه‌هایی از فعالیت‌های پل استار در فصل پاییز پرداختیم و آخر پاییزی سعی کردیم یه جورایی جوجه‌هامونو بشمریم 😉